"V mém těle je mi skvěle"

 

  CVIČENÍ PRO KAŽDÉHO 

(bez rozdílu věku a kondice)

 

 

!!!!!! Příští týden je cvíčo, MIMOŘÁDNĚ,

v ÚTERÝ 1.2., 17:00-18:00 !!!!!!

 

 

 

Cítíte se zaseknutí ve svém životě? Je ve vašich vztazích, v práci, v rodině atd. něco, v čem se necítíte hezky a nedaří se vám to změnit? Máte nějaké fyzické nebo psychické potíže?

VÍTE, že TO VŠE SPOLU SOUVISÍ? 

Víte, že ne jen to, jestli jsme zdraví, nebo nemocní, ale i to jak fungují, nebo nefungují naše vztahy i ostatní oblasti našeho života se, z velké části, odvíjí od toho, co si myslíme o sobě a jak přistupujeme ke svému tělu? Víte, že se můžeme rozhodnout, jak se chceme cítit?

Z MÝCH ZKUŠENOSTÍ JE TO VELMI ÚZCE PROPOJENO. 

A když si uvědomíme, co pro nás naše tělo znamená, jak moc je pro nás důležité.. Když si uvědomíme a přijmeme to, že, pokud je nemocné, nebo zaseknuté, nebo se v něm necítíme hezky, že je to naše odpovědnost, tak zjistíme, že máme silné „páky“ na to mu ulevit, rozpohybovat ho a omladit..

 

PROTO VÁS ZVU na NETRADIČNÍ, NENÁROČNÉ CVIČENÍ,

 

* KTERÉ zvládne každý, bez rozdílu věku a kondice,

* SKRZE KTERÉ se naučíte více vnímat sami sebe i své tělo a jeho potřeby (co mu dělá a nedělá dobře),

* KTERÉ zlepší celkově váš vnitřní pocit, což může podpořit změnu vašeho pohledu na dění ve vašem životě a příliv větší spokojenosti s tím, co se děje kolem vás,

* KTERÉ přispěje ke zrychlení metabolismu, k posílení imunity, k rozpohybování vaší životní energie, vašeho těla i života..

 

PRO KOHO toto CVIČENÍ JE?*

 

* Pro vás, kteří nechcete být doma sami,

* pro vás, kteří nechcete být nemocní, 

* pro vás, kteří se máte chuť inspirovat tím, co pomáhá druhým,

* pro vás, kteří cítíte, že potřebujete  v sobě a ve svém životě něco změnit,

* pro vás, kteří v sobě chcete probudit ztracenou radost a hravost,

* pro vás, kteří chcete omladit a rozpohybovat své tělo, zvýšit jeho kondici,

* jako příprava tělíčka i pro vás, které táhne aerobic, Zumba, fitko, spinning a další aktivity, na které v tuto chvíli nemáte dostatečnou kondici a odvahu..

* Nenašli jste se v tomto výčtu? Nenechte se tím odradit.. Pro vás je to určitě taky.. ;-) Pokud si nejste jisti, napište mi, nebo zavolejte, mužeme to, pro váš klid, zkonzultovat.. 

 

CVIČENÍ je BEZ VĚKOVÉHO OMEZENÍ.

 

Pokud byste měli impuls vzít i své DĚTI, tak NENÍ POBLÉM..

Jen JE POTŘEBA, aby toto DÍTĚ, BYLO SCHOPNÉ UDRŽET 60 minut POZORNOST – aby s NÁMI VYDRŽELO CVIČIT, nebo být jen vklidu.. (záměrně neuvádím JAKÝ VĚK musí dítě mít, protože, z mých zkušeností, JE TO VELMI INDIVIDUÁLNÍ..). Při této hodině není časový prostor, abych se dítěti věnovala INDIVIDUÁLNĚ, takže to BUDE na VÁS.. 

JAK HODINY PROBÍHAJÍ?

 

Kdo mě zná, tak už ví, že přistupuji ke všem službám a aktivitám, které pořádám hodně intuitivně, na základě vnímání lidiček, kteří se dané akce účastní a jejich celkového aktuálního rozpoložení..

Proto, stejně jako intuitivní tance, které pořádám, i toto cvičení má svobodný prostor a více variant, jakým můžete daný cvik provést, vzhledem k aktuální kondici a vašemu zdravotnímu stavu..

V průběhu cvičení si můžete vybrat:

jestli cvik uděláte vestoje, vleže (na karimatce), vsedě na židli, nebo jen s její oporou,

pokud máte pocit, že aktuálně, fyzicky, cvik nezvládnete, můžete si zavřít oči a jen si představovat, že ho cvičíte – i tato varianta má stejné účinky, jako když cvik provádíte opravdu..

Kombinujeme efektivní dýchání, kterým celkově okysličujeme organizmus a jednotlivé orgány, kterým prohříváme tělíčko, podporujeme jeho regeneraci, metabolismus a následně i spalování tuků s jednouchou sebe-masáží jednotlivých částí těla, které rozproudí stagnující lymfu, zvyšují prokrvení uvnitř svalů a umožňují dlouho nepoužívaným (zatuhlým) svalům relaxaci, pročišťují organizmus, a tím je možné svaly zpevnit a dostat tělíčko do kondice  bez extrémní námahy a pomocí menšího množství cviků..

Takže se, ve finále, budete cítit hezky ve svém těle bez toho, že byste byli po cvičení energeticky vyčerpaní a unavení..

Protože mé původní povolání je dětská sestra a mám tedy zdravotnické vzdělání, úplně přirozeně mě to vede k tomu, že je cvičení sestaveno tak, aby vás obohatilo i ze zdravotního hlediska, a máte možnost se mnou kdykoli, v případě potřeby, cokoli zkonzultovat..

 

CVIČENÍ PROBÍHÁ

 

ZŠ Svahová 26, Karlovy Vary

(vchod z levé části budovy – po schodech nahoru, nutné nejdřív projít zelenou bránou)

 1x týdně, 17:00 – 18:00 

(aktuálně ve středu, ale, dle situace, je možnost případné budoucí změny dne v týdnu otevřená).

 

*** HLÁSIT SE MŮŽETE  na mail: danajuthnerova@seznam.cz nebo na mobil 721342493 (stačí sms). 

 

CO S SEBOU?

 

PITÍ v uzavřené lahvi

Pohodlný oděv na cvičení

OBUV, ve které nechodíte venku (nejlépe s měkkou podrážkou; pro otužilejší typy případně stačí silné, teplé ponožky – podlaha je parketová)

KARIMATKU, nebo jinou podložku na cvičení (pokud jste schopni cvičit vleže a v sedě na zemi..)

DEKU nebo PODSEDÁK ( pokud budete cvičit na židli a POTŘEBUJETE MĚKKČÍ SEZENÍ – židle jsou plastové)

 

CENA

100 Kč/ 1 osoba (60 minut)

 

POKUD nejste z K. Varů, a nemáte možnost na hodiny dojíždět.. Pokud MÁTE ZÁJEM, aby se toto CVIČENÍ KONALO v místě vašeho  bydliště. Pokud víte o vhodných prostorech, KDE BY SE MOHLO KONAT a o VÍCE LIDECH, kteří by se ho chtěli účastnit, tak se OZVĚTE a, v případě vyhovujících podmínek, se třeba můžeme nějak domluvit..

 

Přeji vám zázračné, v lehkosti a radosti prožité dny a těším se na vás..

S láskou DJ

 

 

Kontakt

Dana Jüthnerová, Masérské, rekondiční a regenerační služby PENSION HESTIA
1. patro, dveře č.122
Stará Kysibelská 45,
Karlovy Vary - Drahovice
IČ.: 766 04 888

Tel.: 721342493
danajuthnerova@seznam.cz